Elektryczny Rolls Royce

Elektryczny Rolls-Royce Sophii Loren: Lunaz Odnawia Klasyczny Silver Cloud II – reinkarnacja kultowego modelu

Zaawansowana technologia spotyka klasykę.

Lunaz, brytyjski specjalista od renowacji pojazdów, odświeżył Rolls-Royce Silver Cloud II, który niegdyś był dumą znanej aktorki, Sophii Loren. Ten legendarny pojazd z lat 60. XX wieku przeszedł transformację, zastępując tradycyjny silnik spalinowy nowoczesnym elektrycznym układem napędowym.

Nowe oblicze legendy – elektryczny Rolls Royce : od wykończenia zewnętrznego do wnętrza.

Ten szczególny Rolls-Royce przeszedł metamorfozę nie tylko pod maską. Elektryczny Rolls Royce prezentuje się teraz w dwóch odcieniach: góra w kolorze shale i dolne panele w złocie. Wnętrze samochodu to połączenie skóry i drewna orzechowego, z niestandardowymi dywanami wykonanymi z recyklingu sieci rybackich. Dodatkowo pojazd oferuje najnowsze udogodnienia technologiczne: podgrzewane siedzenia, nowoczesny system audio, porty USB oraz kamerę cofania.

Elektryczna przyszłość według Lunaz: od klasycznych modeli do zielonej jazdy.

Choć Lunaz zachował tajemnicę co do szczegółów nowego układu napędowego, firma ma na swoim koncie inne projekty konwersji, takie jak elektryczny Rolls-Royce Phantom z akumulatorem o mocy 120 kWh. Ciekawostką jest, że firma planuje dostarczać takie odrestaurowane pojazdy luksusowym hotelom na całym świecie, które z kolei mają zamiar wykorzystywać je do transportu swoich gości

Scroll to Top