Fotoradar Mesta Fusion RN

Fotoradary Mesta Fusion RN – Nowa era kontroli prędkości na Polskich drogach: co to oznacza dla kierowców ?

Nowoczesne fotoradary Mesta Fusion RN budzą niepokój wśród polskich kierowców. Wkrótce pojawi się ich setki na drogach kraju.Te supernowoczesne urządzenia mają zdolność monitorowania nawet czterech pasów ruchu równocześnie, a także obserwowania odległości między samochodami. Dzięki zaawansowanym kamerom mogą tworzyć zdjęcia wysokiej jakości nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym wprowadza nowe technologie: zastąpienie 247 starszych modeli fotoradarów.

Polska przeprowadza obecnie znaczącą aktualizację systemów kontroli prędkości. Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym poinformowało o rozpoczęciu montażu tych nowatorskich radarów, które zastąpią około 247 starszych modeli. Pierwsze urządzenia, a nie jest ich tak mało bo aż 47 nowoczesnych fotoradarów zostało już postawione przy naszych drogach. Dla wielu kierowców może to być spora niespodzianka!

Technologia fotoradarów Mesta Fusion RN: monitorowanie czterech pasów i zdjęcia wysokiej jakości.

Zaletą radarów Mesta Fusion RN jest ich zdolność do dokładnego pomiaru prędkości pojazdów, niezależnie od warunków pogodowych, takich jak deszcz czy śnieg. Mogą one równocześnie monitorować aż do trzydziestu samochodów na kilku pasach.

Co kierowcy powinni jeszcze wiedzieć? Funkcje i możliwości nowych urządzeń Mesta Fusion RN.

Zdjęcia wykonane przez te radary wyróżniają się wyjątkową rozdzielczością, co ułatwia identyfikację kierującego. Zaawansowana technologia pozwala na rozróżnienie między pojazdami ciężarowymi a osobowymi, dostosowując do nich stosowne przepisy. Ale to nie koniec ich funkcji. Nowe fotoradary są również w stanie wykryć wyprzedzanie w miejscach zabronionych, jazdę po pasie awaryjnym czy niewłaściwą odległość między pojazdami. Ponadto mogą one stosować różne limity prędkości w zależności od kierunku ruchu pojazdu, co oznacza, że nadmierna prędkość może skutkować mandatem nawet po przejechaniu radaru.

Miejcie się na baczności, pierwsze fotoradary Mesta Fusion RN już w użyciu!

Jak do tej pory, 106 urządzeń zostało już wymienionych w Polsce, w tym 47 to właśnie nowoczesne fotoradary Mesta Fusion RN. Pierwsze z nich zamontowano m.in. w miejscowościach Egiertowo i Górna Grupa, a kolejne także w innych częściach kraju.

Scroll to Top